1 Site 1 SEO Web Danışmanlık | Web Tasarım » Biz

Biz ?

KENDİ SİTENİZİ YAPABİLİRSİNİZ

AMA PROFESYONEL BİR SİTE YAPAMAZSINIZ

Artık bilgisayar kullanabilenler internetten buldukları partik yöntemlerle kendilerine internet sitesi yapabilirler. ama profesyonel bir site yapmak bilgi beceri ve deneyim ister...

NEDEN?

1 Site 1 SEO

Sanatın dili olduğunu düşünüyoruz.

Çalışmalarımızın kendimizi anlatmaya yeteceğini hiçbir zaman düşünmedik çünkü biz her zaman daha iyisinin yapılabileceğini savunuyoruz. Ne istediğinizi bilmiyormusunuz? veya aklınızda birşeyler var ama nasıl yapılabileceği ile ilgili kafanızda soru işaretleri mi var.

Bir web sitesine ihtiyacınız var fakat ne yapmanız gerektiği ile ilgili çok fazla bilginiz yok. Kurumsal bir web sitesi istiyorsunuz ama bunu en iyi kim yapar tam olarak emin olamıyorsunuz. İşte bu noktada biz size yardımcı olabiliriz.

Her alanda yapmış olduğumuz çalışmalar neticesinde 8 yıllık bilgi, beceri ve deneyimlerimizi 1Site1Seo altında topladık. Bu sayede Web Sitesi ihtiyaçlarınızı, mevcut sitelerinizin bakımlarının yapılmasını ve güncellenmesini, Sitenizin Google Arama Motorlarında öne çıkarılmasına yardımcı olan SEO Çalışmasını, Firmanızın ihtiyacı olan kurumsal kimliğinizin ve markanızın öne çıkarılmasına yardımcı olan Logo Çalışmalarını, Firmanız veya ürünleriniz ile ilgili işinizi kolaylaştıracak Web Yazılım işlerinizi, Mevcut ürünlerinizin satışını tüm Türkiye'ye ulaştıracak bir E-ticaret Sitesi yapımını ve takibini, Sosyal medya platformlarında firmanız ve markanız ile ilgili yapılabilecek çalışmaların tespiti, planlaması ve stratejilerinin geliştirilmesini, Web sitelerinizin barındırılma hizmetlerinin sağlanmasını, sizin yerinize biz gerçekleştiriyoruz.

Siz işinize odaklanırken bizlerde sizin internet ortamındaki sesiniz olarak firmanızın ve markanızın güçlenmesine öncülük ediyoruz.

Amacımız; Firmanız veya Markanızının internet ortamında en iyi şekilde temsil edilmesine yardımcı olmak, müşteri kalitesini ve potansiyelini artırmak olmuştur.

Amasya Bilgisayar, Amasya Web Sitesi

Ali Emre CAN

Web Specialist

Bilgi ve deneyimlerimizi müşteri ayrımı yapmadan sizin için kullanıyoruz. İşinizin devamlılığı daha çok müşteri ile mümkündür. Daha çok müşteri bulmanızın en iyi yolu teknolojiden geçer...

Uzmanlık alanlarımız

Grafik - Tasarım 9/10
HTML5/CSS3/PHP/MYSQL 9.5/10
E-ticaret 9.5/10
Sosyal Medya 9/10
Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) 9/10
Her iş alanında uzmanlık ve deneyim ister. Biz çalışmalarımızı gerçekleştirirken her zaman kendimizi de geliştirmeyi amaç edindik, bu sayede her zaman daha iyisini başarmış olmanın vermiş olduğu gururla işimizi severek yapmaya devam ediyoruz. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek isterseniz biz yardımcı olmak için her zaman buradayız. Sizlerde bizi tercih ederek bizi onurlandırabilrisiniz.
Bir Web sitenizin olması size kaybettirmekten çok kazdırır. En önemlisi Yeni Müşteriler kazanırsınız, hafta içi hafta sonu demeden 7 gün 24 saat açık bir işyeridir web sitesi, bu sayede her zaman her yerde ürünlerinizin veya markanızın tanıtımı yapılmış olur.

`