1 Site 1 SEO Web Danışmanlık | Web Tasarım » Hizmetlerimiz

HİZMETLERİMİZ

STRATEJİ

Siteniz için neyin daha iyi olacağını belirleyelim

Web Planlama

SEO

Arama motorlarında her zaman ilk sayfada yer alın

SEO

SOSYAL MEDYA

Facebook, Twitter, İnstagram için özel planlamalar

Sosyal Medya

Web Tasarım

Logo Tasarımı, Web Sitesi ve E-ticaret Sitesi Tasarımı

Web Dizayn

Sistem Destek Hizmetleri

Kurumsal Anlaşmalı ve Periyodik Bakım sözleşmesi ile 7/24 yerinde destek hizmeti

Bakım Sözleşmesi

Bilgisayar Teknik Servis

Bilgisayarlarınız ve teknik ekipmanlarınıza yerinde bakım ve onarım hizmeti

Teknik Servis

NELER YAPABİLİRİZ

Web Sitenizi İyileştirin

Web sitenize ilgi göstermediğiniz taktirde gerekli verimi hiçbir zaman alamazsınız. Web sitenizin geride kalması rakiplerinizin öne geçmesine neden olur.

Mobil Site

Günümüz koşullarında teknolojinin hayatımıza ne kadar etki ettiğini bilmeyenimiz yoktur. Özellikle cep telefonları hayatımızda artık önemli bir yere sahip, bu da internetin artık bilgisayarlar dışında cep telefonlarında ve tabletlerde de kullanılması anlamına geliyor. Hal böyle olunca web sitelerinin de bu cihazlara uygun olarak tasarlanması ve kodlanması önem kazandı. Web sitelerinin mobil cihazlarda da kaliteli görüntüye sahip olması ve kolay kullanılabilir olması hem misafirleriniz açısından hemde google tarafından SEO konusunda arama sonuçlarında ön sayfalarda görüntülenmesine etki eder oldu. Bizde bu koşulları göz önünde bulundurarak, Mobil Uygulamalar ve Mobil Web Siteleri tasarlıyoruz.

Web Tasarım & Kodlama

İşinize, Firmanıza, Markanıza özel ürünlerinizi ve hizmetlerinizi ön plana çıkartabilecek web siteleri tasarlayıp. Güçlü, Dinamik, Akıcı Kodlama yaparak hem müşterilerinizin sitenizde kaybolmasını engelliyor, hem de SEO altyapısına uygun Google ve Arama Motoru Botlarının kodları daha kolay şekilde algılamasını sağlıyoruz. Bu sayede arama motorlarında ön sayfalara daha kısa sürede gelerek daha fazla müşteriye ulaşmanızı sağlıyoruz.

Domain - Hosting

Yeni bir web sitesi yaptırmak veya mevcut internet sitenizi barındırmak için güvenli ve kaliteli bir hosting firmasınamı ihtiyacınız var. Sunucularımızda sitelerinizi en uygun fiyatlarla barındırıyoruz. Üstelik yeni bir marka veya eski markanızı yenilemek istediğinizde yeni bir isimle bir web sitesi açmayı düşündüğünüzde sizin için gerekli ön araştırmayı sağlayarak sizin için en iyisinin hangisi olacağını seçmenize de yardımcı oluyoruz. Bu sayede rakiplerinizin de önüne geçmenize olanak sağlıyoruz.

SEO - SOSYAL MEDYA

Bir web sitesi yaptırdınız ve bu siteden kimsenin haberi yok. Peki bu tanıtımı nasıl gerçekleştirmek gerekiyor. Google a reklam mı vermek gerekiyor. Yoksa Alternatif reklam yöntemleri olan facebook veya İnstagram araçlarını mı kullanmak gerekiyor, veya farklı reklam çeşitlerinden mi faydalanmalısınız? bu sorularla kafanızı karıştırmak yerine bırakın bu işi sizin yerinize biz gerçekleştirelim. Reklam danışmanlığı hizmetimizden faydalanarak sizin için en iyisinin hangisi olduğuna karar vermenize yardımcı olalım.

Web Tasarım

Sıradanlık yegâne günahtır

Sıradan bir web sitenizin olması kurumsal açıdan firmanıza ve ürünlerinize bir anlam yüklemez. Firmanız için özel tasarlanmış bir web sitesi, ürünlerinizin ve firmanızın daha fazla öne çıkmasını ve akıllarda yer etmesine yardımcı olur. Sizlerde böyle bir siteye sahip olmak isterseniz özel tekliflerimiz için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Web sitesi tasarımlarımız, PC, Tablet ve ceptelefonlarına uygun olacak şekilde mobil (Responsive) olarak tasarlanır. Ayrıca SEO altyapısına uygun şekilde kodlanır bu sayede google gibi arama motorları sitelerinizi daha kolay şekilde analiz eder.

Marka Danışmanlığı

Kalite asla bir tesadüf değil, daima akıllı bir gayretin sonucudur.

Kurumsallaşma çalışmalarını bir strateji dahilinde uygulamaya alıp, firmanızın zaman ve para kaybını önleyerek geleceğe taşıyoruz. Ürün veya markalarınızın daha fazla veya farklı olarak öne çıkmasına yardımcı olacak alternatif yöntemler geliştirerek daha fazla kitleye markanızın tanıtımını yapıyoruz. Bu sayede markalarınız daha fazla kişiye ulaşarak kalitesini de öne çıkarmış oluyor.

Dijital marka danışmanlığınız konusunda uzman ekibimizle iritbata geçerek neler yapılabileceği konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz. Bu sayede Rakiplerinizin de önüne geçmeyi sağlayabilirsiniz.

Web Yazılım

Seni neyin değiştireceğini düşün ve onun peşinden koş.

Web yazılım alışveriş siteleri, sosyal ağlar, içerik yönetim sistemleri gibi interaktif sistemlerin projelendirilip kullanıma açılması sürecidir. Fikirlerinizin geliştirilmesinde en uygun yöntemlerden birisidir. Maliyetinizi düşürerek yüksek verim almanıza olanak sağlar bu sayede daha az iş gücü kullanarak daha fazla fayda sağlayabilirsiniz.

1Site1SEO olarak işlerinizi cep telefonlarınızdan bile kontrol edebileceğiniz uygulamalar geliştirip bu konuda kalıcı ve pratik yöntemler sunuyoruz. Amacımız nerede olursanız olun doğru bilgiye anında ulaşmanızı ve işlerinizin düzeni bozulmadan ilerlemesine yardımcı olmaktır.

Reklam Danışmanlığı

Bir kurumun amacının tek bir tanımı olabilir: Müşteri yaratmak.

Dijital ortamlar reklamlar için büyük öneme sahip alanlar olmaya başladı. Ürün, Marka veya Firmanızın tanıtımını uygun fiyatlarla üstelik çok daha fazla müşteriye ulaştırarak kaliteli hizmetinizden daha fazla kişinin yararlanmasını sağlayabiliriz. Diğer reklam çeşitlerinde daha az kişiye ve belli bir bölgeye hitap ederken dijital reklamlarda nerede olduğunuzun hiçbir önemi yoktur.

Bölgesel bazlı reklam yapılabileceği gibi daha fazla alternatif filtreleme yöntemleri ile nokta atışı diye tabir edilen reklam şekillerinden de faydalanabilirsiniz. Bu sayede dilediğiniz bir bölgeye, yaş grubuna veya sadece ürün ve hizmetleriniz ile ilgilenen kişilere reklam yapmak ta mümkün kılınmaktadır.

İŞİNİZİ GELİŞTİRMEK İÇİN DAHA FAZLA BEKLEMEYİN HEMEN ARAYIN

1SİTE1SEO

`